Filtreeri postitusi

Smaragdide otsinguil

Ühel ilusal suvisel päikesepaistelisel päeval tuli mul idee teha midagi eriti luksuslikku, midagi sellist, millel oleks veelgi suurem väärtus kui lihtsalt heade koostisainetega tootel. Kulda ja hõbedat juba oma kreemides kasutan, soovisin teha midagi, millest igaüks saab spirituaalset tuge ja väge. Ei ole olemas naist, kellele ei meeldiks vääriskivid ja kui isegi kuskil on, siis ta kindlasti ei loe minu blogi ega kasuta minu tooteid.

Saladusteloor maapõue sügavustest

Kujutan ette kuidas naudin päikest ja meretuult selles saladuslikus Surnumeres, ilmselt tulebki sinna suve pikendama minna. No ja miks mul selline ettekujutus tuli, ilmselt alateadvusest ja kusagil sügavatest helgetest mälestustest, koheseselt tekib seos tervise ja ilu vahel, ühesõnaga must be muda inimestele, kes hoolivad endast - terves kehas terve vaim, olete küll kuulnud seda lauset. 

Võrgutav jasmiin

Jasmiin on lummanud nii mehi kui ka naisi aastatuhandeid ja on lummanud ka mind.  Kujutage ette, selleks et saada 1ml absoluutset jasmiini õli, tuleb käsitsi korjata 8000 jasmiiniõit. Liitri õli tarvis on vaja noppida ligi kaheksa miljonit õit.Ilmselt sel põhjusel on jasmiiniõli üks kallimaid õieõlisid maailmas. Õisi korjatakse öösel, mil nende lõhnaomadused on eriti tugevad või siis varahommikul kui õied ei ole veel avanenud.
See imeliselt maagiline õiebukett on Venus aroma kehakreemi koostisaineks. Kuid räägime jasmiinist lähemalt.

Unarusse jäetud seksuaalsus

Kallid sõbrad, mul on heameel, et saan taaskord teiega oma mõtteid jagada. On üks teema, millest olen ammu tahtnud kirjutada ja millest sündis tegelikult minu soov teha aroomiteraapiline kehakreem Venus Aroma.  Tahan rääkida seksuaalsusest, kuigi see ei ole kerge teema, sest kõik teavad kõigest kõike. Aga tegelikult? Seksuaalsusega on seotud erinevad hinnangud, hirmud ja emotsioonid. Igal ühel on oma roll osaleda selles protsessis, olgu selleks faasiks siis flirt, tants, fantaasia... Keha tunneb seksuaalset kirge ja iha ja see on midagi, mis on kehas spontaalselt olemas. Keha otsib rahuldust oma ihadele ja see on teadvuse otsustada, millisel moel seksuaalne iha väljendub.

Keha ei saa ise valikuid teha, see tegutseb aju juhtimise järgi. Sina oled tema eest vastutav ja keha vajab sinu poolset juhtimist. Signaal selleks peab aga kuskilt tulema. Kui su keha ei tunne vajadust ega kirge seksuaalse läheduse vastu, siis sa ka ei juhi seda tunnet mitte kuidagi, sa lihtsalt ei tegelegi sellega. Ja nii ongi meie seksuaalsus teatud elu etappidel jäetud kuskile paremaid aegu ootama. Nimetame seda siis unarusse jäetud seksuaalsuseks. Kas tuleb tuttav ette, kui väljendad end selliselt: ei viitsi, ei taha, pole tuju, pea valutab, olen väsinud jne. Selles polegi midagi imelikku, sest me keegi ei ole programmeeritud "alati valmis" olema. Kuid kui see juhtub juba liiga tihti ja peaaegu igakord, siis on see juba probleem. Teatavasti on seksuaalsed protsessid ilmselgelt seotud ka emotsioonidega, see puudutab ka tunnet kui keha ei soovigi tunda iha ja erutust. 

Ma usun, et oleme ka sellega vähemal või rohkemal viisil kokku puutunud. Aga kuidas siis lasta oma seksuaalenergial vabalt liikuda, ilma blokeerimata? Mäletate neid kordi kui olete olnud kirglikult armunud või kirelõõmas, millised tunded ja emotsioonid, kõhus on liblikad, oleks justkui pea kaotanud, mäletate? Milline võimas energia - ei mingeid blokeeringuid.

Kui keha annab signaali ja tekib soov seksuaalvahekorra järele siis tajuvad mõnikord naised seda pigem igatsuse, läheduse või helluse järele. Kui aga hakkad jõudma füüsiliselt intiimsesse olukorda, tajuvad palju naised hoopis, et ei saa oma seksuaalenergiat vabalt väljendada, tekib valehäbi, krampis olek (saaks selle asjaga juba ühele poole) või teeseldud finaal, mille näitlejameisterlikkus on juba iga naise enda teha. Sageli on juhtub olukord, kus osa kehast on viidud seksuaalsesse seisundisse, ometi tõmbuvad lihased intuitiivselt pingesse ja emotsionaalne keha väljendab automaatselt vastupanu. Usun, et seda on kogenud suur enamus naistest. Kui sinul naisena on sellised kogemused võõrad, siis oled omandanud oskuse end täielikult lõõgastada ja ilmselt ei ole sa ka oma seksuaalsust unarusse jätnud. No kui siis aeg ajalt, oleme lõppude lõpuks ju kõik inimesed. Näiteks meeste seksuaalsuses väljenduvad probleemid eelkõige blokeeringutena peas, väidetavalt on see fakt teaduslikult tõestatud aga naistel? Ma pakun välja, et samuti peas :) Kuigi seksuaalenergiad on meestel ja naistel teatud määral erinevad on mõlema puhul tegemist jätkuvalt ühe ja sama probleemiga. 

 Sageli on allasurutud seksuaalsuses süüdi ka hirm, kartus intiimselt käituda ja mingid käitumisnormid jne. Ma ei pea ennast mingiks eksperdiks kuid ma olen teemat arutanud ekspertidega ja tuleb välja, et tegelikult me ei oska lõõgastuda ja end vabaks lasta. Millest see küll tuleneb? Hirm, kartus, valehäbi. Mõnikord tuleneb see ka kiirest elutempost, laiskusest või koguni huvi puudusest.  Selle tunde nimi on Ükskõiksus

Tegelikult ihaldavad ju kõik rahuldustpakkuvat suhet. Nii mehed kui naised, noored ja vanad. 
                                       


Mõtlesin kaua oma kreemi luues, et milline peaks olema selle sisu, peale selle, et see niisutab ja toidab nahka. Ma tahtsin luua midagi väga lihtsat aga samas tõhusat. Võtsin appi aroomiteraapia ja segasin kokku lõhnanoodid, mis tõstavad naise seksuaalsust ja leevendavad stressi, maandavad pingeid ja mõjuvad armujoovastavalt. Tahtsin luua midagi, mis aitaks nii sinul kui ka sinu partneril lõõgastuda, et tunneksid end armujumalannana. Võtsin endale raske  ülesande ja tegin Venus Aroma. Töötasin kreemi kallal kaua ja tegelesin võtmeküsimusega, milleks oli lõhn. Ma siiralt loodan, et see mul õnnestus. 

See on üks tuhandetest võimalustest ergutada seksuaalsust, tõusta fööniksina tuhast ja vabaneda kammitsatest, tunda end tõelise naisena ja lasta aroomil anda signaale, mille eest sinu keha tänab sind.  

                   

 Armastus algab Sinust enesest, seksuaalsus Sinu peast!

Pelargoon e. Geraanium - mitte ainult lõhn

Taim on pärit Lõuna- Aafrikast, kuid seda leidub ka mujal. Liike on erinevaid ja koguni üle 700 kuid just Pelargonium graveolens on õrn ja naiselik, samas huvitava lõhnaga, erineb täielikult kõikidest teistest lilledest. Kuid ikkagi, miks just seda eeterlikku õli kasutan oma kreemides? 

Geraanium sobib kõikidele nahatüüpidele, tasakaalustab rasust nahka. Aitab säilitada naha nooruslikku välimust ja noorendab vananevat nahka. Tegelikult ei valinud ma sugugi ainult lõhna järgi kuid see oli boonus, mis kaasa tuli. Mulle sümpatiseeris hoopis tema aroomiteraapiline sügav mõju, mis oma tugevale võimele aitab reguleerida hormonaalset tasakaalu, stabiliseerib meeleolu kõikumisi. Tasakaalustab vaimu, leevendab stressi, toniseerib närvisüsteemi ja surub maha ärevuse ja masenduse. Mõjub erutavalt ja on vastassoole eriliselt hüpnotiseeriv. Seda muidugi heas mõttes. Aitab isegi ohatist ravida. Suurepärane eeterlik õli akne arviks, sobib hästi rasusele nahale ja samal ajal paneb tuhmi, kuiva naha särama. Vot just nendel põhjustel valisin just selle kauni lille oma toodete lõhnanoodiks. Tunned seda kohe ja samas mõne mitu mööduses see haihtub, ei jää sind häirima ega ole tüliks sinu lemmik parfüümile :)


autor Sigrid Keskküla

Arhiiv